teenus

Kutsutud fotograaf aitab vältida olukorda, kus ebasobivatel momentidel klõpsuvad ja välguvad leinajate endi fotokad ning kontrollimatusse ringlusesse jõuavad perekonna jaoks raskesti vastuvõetavad jäädvustused. Me tagame piltide jõudmise ainult õigete inimeste kätte.

On esinenud olukordi, kus lähedased paluvad leinajatel sündmust mitte salvestada, sest selleks ongi kohal professionaalne fotograaf.

Matustel pildistamine sisaldab üldjuhul pilte lahkumistseremooniast leinamajas ning hiljem kalmistul. Harva, aga kindlalt palutakse pildimeistril jäädvustada peielauda. Oleme siiski kõigiks variantideks valmis ning lõplik pakett selgub teiega kooskõlastamise käigus.

Meie tegevusraadiusesse jääb üldjuhul Tallinn ning Harjumaa.

Meie arusaama järgi ei ole matustel pildistamine ainult lahkunu jäädvustamine, pigem üldsegi mitte. See on sündmuse ja nende inimeste pildistamine, kes on kogunenud viimast korda pühitsema ja austama lahkunu elu. Tavaline pildiseeria jäädvustab lahkumise olulisemad hetked, üldiselt soovitakse teha ka grupipilt kalmul.

Mõne päeva jooksul peale leinatseremooniat anname pildid üle elektroonilisel kujul, piisavas kvaliteedis, et saaksite need hiljem ka paberile trükkida. Tavapäraselt jääb ärasaatmise mälestuseks 20 kuni 50 fotot, kuigi pilte teeme rohkem, et saaksime kvaliteetseimad välja valida.

 

Hind

Teenuse hind sõltub tseremoonia kohast või mitmest kohast, nende omavahelisest kaugusest ning ka lõpptulemuse vormistusest. Saame öelda, et kõige lihtsam võimalus on pildistamine vaid ühes asukohas (näiteks kabelis) tunni jooksul.

On teie otsustada, kas soovite vaid mõnda üldplaani pilti, lisaks pildid sõnumitest, pärgadest ja lilledest. Või sooviksite hiljem näha tervet sündmust detailideni kajastavat galeriid.

Tuleme vastu kõikidele teie soovidele – võtke meiega ühendust ning saame täpsemalt sõnastada soovid ja võimalused ning saata teile hinna.

 

 

 

 

imgp6416